Saltar apartados

Negociat de Beques

NOTÍCIES I ESDEVENIMENTS

21/01/2019
Publicada en el DOGV la resolució definitiva de la Beca Salari de la Generalitat Valenciana del curs 2018-19.

RESOLUCIÓ de 28 de desembre de 2018, de la Direcció general d'Universitat, Investigació i Ciència, per la qual s'adjudiquen i deneguen les beques salari lligades a la renda per a la realització d'estudis universitaris en el curs acadèmic 2018-2019 en les universitats públiques de la Comunitat Valenciana. DOGV [2019/428]. Termini d'interposició de recurs de reposició des del 22/01/2019 fins al 21/02/2019. Pròximament s'informarà als beneficiaris de la beca del procediment a seguir per a rebre l'ingrés de la mateixa.

UBICACIÓ

 

 

 Codificació SIG UA

Plànol Edifici 21

 

 

 

 

HORARI D'ATENCIÓ Al PÚBLIC

 

 MATINS  9:00 - 14:00  DILLUNS A DIVENDRES
VESPRADES 15:00-17:00 DIMARTS

 

 

 

Durant el mes de juliol aquesta oficina no obrirà en horari de vesprada.

De l'1 al 31 d'agost tancat

 

 

DADES DE CONTACTE

 

 - Telèfons:  96 590 37 36
   96 590 34 00 ext. 33 97
 - Correu electrònic:  beques@ua.es

 

 

COMPETÈNCIES

 

 -  Recepció de sol·licituds de beques
 - Propostes de beques a MEPSYD, GV i UA
 -  Trasllats de beques a altres universitats
 -  Anul·lacions de beques
 -  Emissió de credencials denegades de MEPSYD i GV
 -  Resolució d'Al·legacions
 -  Tramitació i Informes de Recursos de Reposició de MEPSYD
 -  Gestió de compensació de preus públics del MEPSYD i GV

 

PERSONAL ADSCRIT

 

 - Gestora en cap  Esther Guijarro Abela e.guijarro@ua.es
 -  Gestors  José Ramón Real Díaz              jr.real@ua.es
 -   Elena Olivares Egea  elena.olivares@ua.es
 -   Eva Marcos Fernández eva.marcos@ua.es
 -   Gerardo Fuentes Lillo

gerardo.fuentes@ua.es

 -   Ester Alberola Ujeda

ester.alberola@ua.es

 -   Antonia María Navarro

tonyi.mari@ua.es

Beques


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3736

Fax: (+34) 96 590 9441

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464